Community Central
Community Central
No edit summary
Tag: sourceedit
mNo edit summary
(48 intermediate revisions by 5 users not shown)
Line 1: Line 1:
  +
<div style="direction: ltr;">
<font face="times new roman">
 
  +
<poem>
{{DISPLAYTITLE:Quentum}}
 
  +
🇵🇱 Jestem z Polski i uczę się języka norweskiego.
{{#ifexist:en:|[[en:User:Quentum]]|}}
 
  +
🇬🇧 I'm from Poland and I'm learning Norwegian language.
<div class="mw-collapsible" data-expandtext="open" data-collapsetext="close">
 
  +
🇳🇴 Jeg kommer fra Polen og jeg lærer norsk språk.
<br/>
 
 
</poem>
<p align="right">[{{fullurl:{{FULLPAGENAME}}|action=purge}} {{CURRENTTIME}}, {{CURRENTDAYNAME}}, {{CURRENTDAY2}}.{{CURRENTMONTH}}.{{CURRENTYEAR}} (UTC)]</p>
 
  +
<div style="text-align:right; font-size:small;">[[w:User:Quentum|[{{int:viewsource}}]]]</div>
-----
 
<div style="overflow: auto; border:7px solid Black; -moz-border-radius:10px; -webkit-border-radius:10px; padding:10px; width:80%; background:transparent; margin:4%; text-align:center;" >
 
<tabber>
 
Polski=
 
:„''Wszyscy jesteśmy istotami o dwóch twarzach, rozdzielonych przez Moc; skazanymi na wieczne szukanie naszych ukrytych tożsamości.''”
 
Witaj na moim profilu, {{USERNAME}}! Jestem '''{{BASEPAGENAME}}''', wielki fan uniwersum <span class="plainlinks">[http://www.ossus.pl/ ''Gwiezdnych wojen'']</span>. Moją ulubioną postacią z ''Gwiezdnych wojen'' jest [[w:c:StarWars:Darth Plagueis|Darth Plagueis Mądry]]. Jestem użytkownikiem Wikii od 30.01.2013 roku. Z racji, iż zajmuję się tutaj głównie tematem ''Gwiezdnych wojen'', [[w:c:Quentum:My wikis|jestem administratorem]] wielu gwiezdnowojennych wiki. Chciałbym, żeby wszystkie były kiedyś obszernymi i aktywnymi encyklopediami; dlatego je adoptowałem/odtworzyłem.
 
 
Oprócz ''Gwiezdnych wojen'' lubię także między innymi [[w:c:pl.lotr|świat J. R. R. Tolkiena]], uniwersum ''[[w:c:pl.HarryPotter|Harry'ego Pottera]]'' i - oglądany w wolnym czasie - polski serial ''[[w:c:kiepscy|Świat według Kiepskich]]''. Kiedyś byłem aktywnym użytkownikiem tych wiki.
 
 
Jeśli chciałbyś/chciałabyś napisać do mnie, np. poprosić o adopcję którejś z moich wiki, zaproponować pomoc lub w innej sprawie, możesz zrobić to [[User talk:{{BASEPAGENAME}}|tutaj]].
 
|-|
 
English=
 
:„''We are all two-faced beings, divided by the Force and fated for eternity to search out our hidden identities.''”
 
Welcome to my profile, {{USERNAME}}! I'm '''{{BASEPAGENAME}}''', a great fan of ''[[w:c:StarWars|Star Wars]]'' universe. My favourite ''Star Wars'' character is [[w:c:StarWars:Darth Plagueis the Wise|Darth Plagueis the Wise]]. I created my first account at Wikia on 30.01.2013. I mainly work here in the topic of ''Star Wars'', so [[w:c:Quentum:My wikis|I'm admin]] of some SW-wikis.
 
 
I hope them to be all big and active sites one day; that's why I adopted/recreated them.
 
 
Except of ''Star Wars'', I also like [[w:c:lotr|J. R. R. Tolkien's Middle-earth]], <i>[[w:c:harrypotter|Harry Potter]]</i>'s world and watching polish TV-series ''[[w:c:kiepscy|Świat według Kiepskich]]''. In the past I was active at polish wikis related to those topics.
 
 
If you want to write me anything, for example adopt any of my wikis, help me, or anthing, you can do it [[User talk:{{BASEPAGENAME}}|here]].
 
|-|
 
Deutsch=
 
:„''Wir alle sind Geschöpfe mit zwei Gesichtern, getrennt durch die Macht und dazu verdammt, für alle Ewigkeit nach unserer verborgenen Identität zu suchen.''”
 
Willkommen auf meinem Benutzerseite, {{USERNAME}}! Ich bin '''{{BASEPAGENAME}}''', eine große Fan des <span class="plainlinks">[http://www.jedipedia.net/ ''Krieg der Sterne'']</span>-Universums. Mein Lieblingscharakter der ''Krieg der Sterne'' ist [[w:c:StarWars:Darth Plagueis|Darth Plagueis der Weise]]. Ich bin auf Wikia am 30.01.2013 angemeldet mit meinem ersten Benutzerkonto. '''Ich spreche nicht gut Deutsch.'''
 
</tabber>
 
 
</div>
 
</div>
</div>
 
</font>
 

Revision as of 16:24, 21 September 2020

🇵🇱 Jestem z Polski i uczę się języka norweskiego.
🇬🇧 I'm from Poland and I'm learning Norwegian language.
🇳🇴 Jeg kommer fra Polen og jeg lærer norsk språk.