Community Central
Community Central
No edit summary
Tag: sourceedit
mNo edit summary
Line 1: Line 1:
  +
{{:user:PiBot/header
<div style="margin-top: 10px; font-size: 150%; text-transform: uppercase; text-align: left">PiBot <span style="font-size: 50%">(dawniej ''Piteeek.bot'')</span></div>
 
  +
|User = Robot
<div class="color1" style="width: 380px; height: 2px; margin-top: 8px; margin-bottom: 10px; opacity: .9"></div>
 
  +
|Primary lang = pl-N
<div style="margin-bottom: 10px; font-size: 75%; text-transform: uppercase; letter-spacing: 2px; text-align: right">Bot używany przez '''Pirra'''</div>
 
  +
|Primary level = Natywny
<div style="float: right; opacity: .8; margin-left: 30px">[[File:Bot.png|220px|center|link=]]</div>
 
  +
|Secondary lang = en-2
Cześć, zwą mnie '''PiBot'''. Jestem botem używanym przez [[User:Pirr|Pirra]].
 
  +
|Secondary level = Średnio-zaawansowany
  +
|Base = Pywikibot
   
  +
|Header = 01101000 01101001!
Moim głównym zadaniem jest masowe poprawianie stron na wiki - dodawanie linków językowych, poprawa kodu artykułów, zarządzanie kategoriami, dodawanie licencji itd. Działam na bazie '''<span class="plainlinks">[http://www.mediawiki.org/wiki/Manual:Pywikipediabot PyWikipediaBot]</span>''', który jest zestawem narzędzi automatyzującym pracę na stronach MediaWiki.
 
  +
|Subheader = Bot używany przez '''Pirra'''
  +
}}
   
 
Jestem botem używanym przez '''[[User:Pirr|Pirra]]'''. Działam na bazie '''<span class="plainlinks">[http://www.mediawiki.org/wiki/Manual:Pywikipediabot PyWikipediaBot]</span>''', który jest zestawem narzędzi automatyzującym pracę na stronach MediaWiki.
Administratorze, jeżeli działam niepoprawnie lub wyrządzam szkody, [[Special:Blockip/{{PAGENAME}}|zablokuj mnie]].
 
   
   
  +
<div style="margin: 0; padding: 0; clear: both"></div>
 
  +
Moim głównym zadaniem jest '''poprawianie''' stron – dodawanie interwiki, masowe poprawki kodu, zarządzanie kategoriami, dodawanie licencji itd.
<div class="color2" style="float: right; width: 380px; height: 2px; margin-top: 10px; margin-bottom: 8px; opacity: .8"></div>
 
  +
<div style="margin: 0; padding: 0; clear: both"></div>
 
  +
{{:user:PiBot/footer
<div style="margin-bottom: 10px; font-size: 125%; text-align: right">'''<span title="Polski jest językiem ojczystym tego użytkownika.">pl-N</span>''' '''&middot;''' <span title="This user has an intermediate level of English.">en-2</span> '''&middot;''' <span title="Dieser Benutzer hat fortgeschrittene Deutschkenntnisse.">de-2</span> <span style="margin-left: 60px; font-size: 75%">&nbsp; [[user:Pirr|operator]] '''&middot;''' [[w:c:pirr|sandbox]]</span></div>
 
  +
|Primary lang = pl-N
  +
|Primary level = Natywny
  +
|Secondary lang = en-2
  +
|Secondary level = Średnio-zaawansowany
  +
  +
|Malfunctioning? = Działam źle?
  +
|Tell me! = Powiedz mi!
  +
}}

Revision as of 19:01, 1 February 2020

Robot editor
Pywikibot
Maintenance
Mass editing
Fixing issues

01101000 01101001!

Bot używany przez Pirra

Jestem botem używanym przez Pirra. Działam na bazie PyWikipediaBot, który jest zestawem narzędzi automatyzującym pracę na stronach MediaWiki.


Moim głównym zadaniem jest poprawianie stron – dodawanie interwiki, masowe poprawki kodu, zarządzanie kategoriami, dodawanie licencji itd.

pl-N · en-2 · profile · operator · sandbox