Community Central
Advertisement

У цій сторінці написані про усі мої захоплення, чим я займаюсь і не тільки. Якщо ви помітили якісь помилки, не соромтесь виправити їх. Я дозволяю, як й інші сторінки.

Інтернет[]

В інтернеті я люблю дивитися відео на YouTube. Крім цього, я захоплююся саме цим хостингом — Фандомом.

Ігри[]

Також я захоплююся іграми, в які граю на планшеті та комп'ютері. Щоб відстежувати мою ігрову діяльність, відвідайте мій Steam. Даний розділ зроблений у вигляді таблиці.

Гра Платформа Опис Зображення
No.Draw Android Фарбування клітинок. Раніше грав дуже активно, але я її давно покинув.  
Minecraft PC, Android Гра майже мого дитинства. Багато спогадів. Граю в неї багато, та іноді беру перерви, не граючи в неї. В даний момент граю в неї.  
Geometry Dash PC (Steam), Android В цю гру граю вже 5 років.  
Clash of clans Android Дуже цікава для мене гра, в яку граю 6 років (більшість часу неактивності).  
Counter-Strike: Global Offensive ПК (Steam) Шутер-гра, в яку я граю досить довго (7 років, також незважаючи на довгі перерви).  
Case Simulator 2 Android Симулятор гри верхньої гри, яка імітує відкривання усіх футлярів з гри. Гра постійно оновлюється, тому для мене вона цікава, тим паче я її використовую як контент для однієї статті.  
Keepsake ПК (Steam) Гра з мого дитинства, дуже давно грав. Вирішив якось в неї пограти, але якось не пішло через нудний ґеймплей та складні головоломки, тому покинув її.  
Clash Royale Android Аналогічно з Clash of Clans, але почав в неї грати набагато пізніше після тієї гри. Не граю.  
Defender II Android Звичайнісінька гра, де треба обронятися від монстрів. Грав в неї давно, та і зараз граю. Відділяє дуже велика перерва до 2020 року, з якої я почав в неї грати з модом на дуже велику кількість валют.  
Outlast/Whistleblower PC Історія як з CS:GO. Починав в цю гру грати ще з піратської версії. Тоді я збирав навички, і проходив гру навіть на режимі «Божевільний». Але вже з 7 липня 2020 року я її купив в Steam. Граю в неї дуже рідко.  
Outlast:Whistleblower PC DLC до першої гри. Аналогічно з верхнім описом, бо нині гра об'єднана в одну.  
Outlast 2 PC Про цю гру дізнався трохи пізніше від першої гри. Тоді вона мене сильно зацікавила, але зараз в неї я не граю. Ну може трохи пограю, але дуже рідко.  
Клітини PC, Android Гра-симулятор, клікер-гра. Спочатку почав грати на андроїді, а через деякий час почав грати на комп'ютері. На комп'ютері я дуже рідко заходжу, але на андроїді я заходжу іноді.  
Advertisement