Community Central

November has come to an end and the rituals must be observed. Check out This Month at Fandom!

READ MORE

Community Central
Advertisement

В цій статті написані про ті вікі-проєкти, де я проявляю активність. Тут не будуть враховуватися ті проєкти, де я колись мав якісь статуси, а також й закриті вікі.

Проєкти, де я маю статуси[]

Портал Вікі Статус Опис
Російські Counter-Strike Wiki Бюрократ/адміністратор Нехай якщо я приєднався до вікі ще в 2019 році, редагувати я почав у жовтні місяці 2020 року. Раніше планував проявляти ніякову активність, але згодом почав повноцінно адмініструвати на неї.
Українські
Вікі Geometry Dash Адміністратор Ця вікі дві роки порожніла, а потім я її знайшов, та відродив цю вікі, й став найактивнішим адміністратором. Але останнім часом збавив оберти. Проявляю середню-низьку активність.
Вікі Counter-Strike Бюрократ/адміністратор До даної вікі вирішив приєднатися, бо я сильно знайомий з даною тематикою гри. Вирішив розвивати її.
Вікі Клітини Бюрократ/адміністратор Цю вікі створив по улюбленій зараз для мене гри «Клетки» (англ. Cell To Singularity). А саме створити я вирішив тому, що в грі є багато всяких елементів, які варто описати окремо, і детально.
Іноземні
Geometry Dash Wiki Бюрократ Створив цю вікі тільки заради того, щоб вона була, і щоб хтось з того порталу знайшов цю вікі, і розвивав цю вікі своєю мовою, бо я її не розумію. Через довгий час я позбавив себе статуса адміністратора, а бюрократа вирішив залишити, якщо раптом хтось захоче прийняти вікі.
Advertisement