FANDOM

Line 1: Line 1:
<div style="border:5px solid darkred; border-radius:10px; box-shadow: 0 0 14px red; background:darkred;color:white;margin:15px"><div style="background-color:black;border-radius:17px;padding:10px"><tabber style="border: none !important;">
+
<center><div align="center" style="background:#000;border-radius:12px; border:6px solid #F00;width:666px;height:1450px">
PL={|style="float:right;border:1px solid gray"
+
<imagemap>
|{{Babel|pl}}
+
Image:PanCube_userpage.png|
{{Babel|en|3}}
+
{{Babel|de|2}}
+
poly 1 1 [[#show|]]
{{w:WLB/UBX-PL}}
+
desc none
|}
+
</imagemap>
Cześć! Jestem <font style="font-size:120%; text-shadow:0 4px 2px darkred; color:#F00">Pan Cube</font>. Jestem administratorem Creepypasta Wiki, oraz edytorem kilku innych wiki. Jeśli masz do mnie pytanie, możesz śmiało walić.
+
<div style="overflow:auto;position:relative;width:270px;height:313px;top:-1180px;left:352px;margin-right:250px;margin-bottom:-223px;"><div align="left">Cześć, Jestem <font style="font-size:120%; text-shadow:0 4px 2px darkred; color:#F00">Pan Cube</font>. Pochodzę z [[wikipedia:pl:Aleksandrów_Kujawski|Aleksandrowa Kujawskiego]] i mam {{#expr: {{CURRENTYEAR}}-2001}} lat. Swoją przygodę z Wikiami zacząłem w lipcu 2013 roku. Od tego czasu edytuję i edytowałem wiele wiki, w tym [[w:c:pl.creepypasta|Creepypasta Wiki]], na której administruję. Korzystałem i korzystam z Windowsa, najbardziej lubię Windows 7.</div>

----

----
Bardzo lubię grać w gry logiczne, gry akcji oraz FPSy. Lubię też oglądać różne Anime oraz serial Doctor Who.
+
<div align="left">Interesuję się technologią, oprogramowaniem HTML5, CSS3, oraz uczę się PHP5 oraz JS. Lubię też obejrzeć jakiś fajny serial, w mojej czołówce są ''Szpital'', ''Doctor Who'', Pokémony (gry). Czasami też sobie w coś pogram.</div>

----

----
Jeśli szukasz mojego podpisu, to go wklejam:<br /> <span style="padding-bottom:2px; background:#000; border:3px outset #F00; font-size:120%; font-family:'Comic Sans MS'; text-shadow:0 4px 2px darkred;"> http://images1.wikia.nocookie.net/pancube/pl/images/thumb/7/72/Podpis2.png/30px-Podpis2.png [[User:Pan Cube|<font style="color:#F00">Pan</font>]][[Special:Contributions/Pan Cube|<font style="color:#F00">_</font>]][[User talk:Pan Cube|<font style="color:#F00">Cube</font>]]<sup>[http://pancube.chatango.com/ <font style="color:#F00">Chatango</font>]</sup> http://images4.wikia.nocookie.net/pancube/pl/images/thumb/f/f3/Podpis3.png/40px-Podpis3.png </span>
+
<div align="left">Skontaktować się ze mną możesz przez [mailto:gmengul123@gmail.com Mail], <span title="radek498, PanCube">Steam</span> lub <span title="Sokole234">Origin</span></div></div>
|-|EN={|style="float:right;border:1px solid gray"
+
<div style="overflow:auto;position:relative;width:270px;height:313px;top:-960px;left:30px;margin-right:-206px;margin-bottom:-223px;">
|{{Babel|pl}}
+
<div align="left">Jak napisałem w sekcji „''O mnie''”, interesuję się technologią i oprogramowaniem. W pełni opanowałem HTML5 oraz CSS3, trochę potrafię C++ i cmd (konsola windowsowa), a tymczasem uczę się PHP5 oraz JS, gdyż z nich kompletnie nic nie potrafię (no, w PHP potrafię troszeczkę pokombinować, a JS to potrafię tylko edytować jakieś skrypty). Znam też oprogramowanie MediaWiki w 100 procentach.</div>
{{Babel|en|3}}

{{Babel|de|2}}

{{w:WLB/UBX-EN}}

|}

Hi! I'm <font style="font-size:120%; text-shadow:0 4px 2px darkred; color:#F00">Pan Cube</font>. I'm an admin of Polish Creepypasta Wiki, and editor of several other wikis. If you have a question for me, feel free banging.

----

----
I really like play logic games, action games and FPS games. I also like watch different Anime and series Doctor Who.
+
<div align="left">Po za tym interesuję się creepypastami, to drugie moje zainteresowanie. To dlatego edytuję i administruję na [[w:c:pl.creepypasta|Creepypasta Wiki]]. Lubię też tworzyć gry.</div>

----

----
If you're looking for my signature, is here:<br /> <span style="padding-bottom:2px; background:#000; border:3px outset #F00; font-size:120%; font-family:'Comic Sans MS'; text-shadow:0 4px 2px darkred;"> http://images1.wikia.nocookie.net/pancube/pl/images/thumb/7/72/Podpis2.png/30px-Podpis2.png [[User:Pan Cube|<font style="color:#F00">Pan</font>]][[Special:Contributions/Pan Cube|<font style="color:#F00">_</font>]][[User talk:Pan Cube|<font style="color:#F00">Cube</font>]]<sup>[http://pancube.chatango.com/ <font style="color:#F00">Chatango</font>]</sup> http://images4.wikia.nocookie.net/pancube/pl/images/thumb/f/f3/Podpis3.png/40px-Podpis3.png </span>
+
<div align="left">Lubię też obejrzeć coś fajnego, jak napisałem w sekcji „''O mnie''”, lubię ''Szpital'', ''Doktora Who'', Pokémony i też jakieś kreskówki z Cartoon Network.</div>
|-|
+
----
</tabber>
+
<div align="left">W czołówce moich gier są ''Spore'', ''Dawn of War'', ''League of Legends'', ''The Binding of Isaac'', ''Dungeons'', ''SimCity'' oraz różne ''Soniacze''. No i jeszcze ''Patapony'', ''Field Runners 2'' na PSP.</div></div>
</div>
+
<div style="overflow:auto;position:relative;width:270px;height:313px;top:-795px;left:352px;margin-right:250px;margin-bottom:-223px;"><div align="left">Możesz znaleźć na wielu projektach.
</div><noinclude>[[Category:User_page_templates]]</noinclude>
+
* [[w:c:pl.creepypasta|Creepypasta Wiki]]
  +
* [[w:c:pl.valve|Valve Wiki]]
  +
* [[w:c:dziwopedia|Dziwopedia]]
  +
* [[w:c:pl.wojna|Wojnopedia]]
  +
* [[w:c:pl.sonic|Sonic Wiki]] (rzadko)
  +
* [[w:c:pl.pata|Patapedia]] (rzadko)
  +
* [[w:c:pl.spore|Wiki Spore]] (jako użytkownik [[user:Kościuch|Kościuch]], rzadko)
  +
* [[w:c:spolecznosc|Centrum Społeczności]]
  +
* [[w:c:nonsensopedia|Nonsensopedia]]</div></div>
  +
<div style="overflow:auto;position:relative;width:270px;height:313px;top:-660px;left:30px;margin-right:-206px;margin-bottom:-223px;"><div align="left">Nie lubię, jak ktoś nie dodaje licencji do plików, nie dodaje kategorii do plików i artykułów, szablonów oraz stron użytkownika. Nienawidzę, kiedy ktoś <font title="gwałci" style="background-color:red;cursor:help">CENZURA</font> nasz język ojczysty. Kiedy ktoś tak robi, szybko poprawiam to.</div>
  +
----
  +
<div align="left">Jeśli nie znasz się na MediaWiki, HTML, CSS czy też C++, śmiało, [[user talk:pan Cube|napisz]]! Jeśli będę mógł, odpiszę ッ.</div>
  +
----
  +
<div align="left"><small>Ta strona została zrobiona w HTML, Wikiteksćie i grafice zrobionej w pełni przeze mnie (no, oprócz jeffa, Ivysaura i znaków HTML5, CSS3).</small></div></div></div><noinclude>[[Category:User_page_templates]]</noinclude>

Revision as of 16:50, April 2, 2014

PanCube userpage
Cześć, Jestem Pan Cube. Pochodzę z Aleksandrowa Kujawskiego i mam 18 lat. Swoją przygodę z Wikiami zacząłem w lipcu 2013 roku. Od tego czasu edytuję i edytowałem wiele wiki, w tym Creepypasta Wiki, na której administruję. Korzystałem i korzystam z Windowsa, najbardziej lubię Windows 7.

Interesuję się technologią, oprogramowaniem HTML5, CSS3, oraz uczę się PHP5 oraz JS. Lubię też obejrzeć jakiś fajny serial, w mojej czołówce są Szpital, Doctor Who, Pokémony (gry). Czasami też sobie w coś pogram.

Skontaktować się ze mną możesz przez Mail, Steam lub Origin
Jak napisałem w sekcji „O mnie”, interesuję się technologią i oprogramowaniem. W pełni opanowałem HTML5 oraz CSS3, trochę potrafię C++ i cmd (konsola windowsowa), a tymczasem uczę się PHP5 oraz JS, gdyż z nich kompletnie nic nie potrafię (no, w PHP potrafię troszeczkę pokombinować, a JS to potrafię tylko edytować jakieś skrypty). Znam też oprogramowanie MediaWiki w 100 procentach.

Po za tym interesuję się creepypastami, to drugie moje zainteresowanie. To dlatego edytuję i administruję na Creepypasta Wiki. Lubię też tworzyć gry.

Lubię też obejrzeć coś fajnego, jak napisałem w sekcji „O mnie”, lubię Szpital, Doktora Who, Pokémony i też jakieś kreskówki z Cartoon Network.

W czołówce moich gier są Spore, Dawn of War, League of Legends, The Binding of Isaac, Dungeons, SimCity oraz różne Soniacze. No i jeszcze Patapony, Field Runners 2 na PSP.
Możesz znaleźć na wielu projektach.
Nie lubię, jak ktoś nie dodaje licencji do plików, nie dodaje kategorii do plików i artykułów, szablonów oraz stron użytkownika. Nienawidzę, kiedy ktoś CENZURA nasz język ojczysty. Kiedy ktoś tak robi, szybko poprawiam to.

Jeśli nie znasz się na MediaWiki, HTML, CSS czy też C++, śmiało, napisz! Jeśli będę mógł, odpiszę ッ.

Ta strona została zrobiona w HTML, Wikiteksćie i grafice zrobionej w pełni przeze mnie (no, oprócz jeffa, Ivysaura i znaków HTML5, CSS3).
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.