FANDOM

m (zbyt oczo…ne)
Line 1: Line 1:

__NOEDITSECTION__ __NOTOC__

__NOEDITSECTION__ __NOTOC__
<div style="padding: 50px; text-shadow: 0 1px rgba(0,0,0,0.9); -webkit-box-shadow: inset 2px 0px 30px 0px rgba(221,0,255,1); -moz-box-shadow: inset 2px 0px 30px 0px rgba(221,0,255,1); box-shadow: inset 2px 0px 30px 0px rgba(221,0,255,1); background: #3c1ee6; color: white; font-size: 110%; font-family: 'Segoe UI', Trebuchet MS, sans-serif"><big><big>Cześć!</big></big><br />Nazywam się Marchewka, jestem administratorem kilku polskich wiki. Dołączyłem do Wikii w 2011 roku. Od tamtej pory poszerzam konpendia na interesujące mnie tematy. Lubię grać i oglądać filmy. Miałem też wywiad na Centrum Społeczności, a Rayman Wiki została raz wikią miesiąca. Jeśli mogę ci z czymś pomóc, to pisz.
+
<div style="padding: 40px; text-shadow: 0 1px rgba(0,0,0,0.9); -webkit-box-shadow: inset 2px 0px 30px 0px #3c3288; -moz-box-shadow: inset 2px 0px 30px 0px #3c3288; box-shadow: inset 2px 0px 30px 0px #3c3288; background: #261941; color: white; font-size: 110%; font-family: 'Segoe UI', Trebuchet MS, sans-serif"><big><big>Cześć!</big></big><br />Nazywam się Marchewka, jestem administratorem kilku polskich wiki. Dołączyłem do Wikii w 2011 roku. Od tamtej pory poszerzam konpendia na interesujące mnie tematy. Lubię grać i oglądać filmy. Miałem też wywiad na Centrum Społeczności, a Rayman Wiki została raz wikią miesiąca. Jeśli mogę ci z czymś pomóc, to pisz.

== Administrowane przeze mnie wikie ==

== Administrowane przeze mnie wikie ==

*[[w:c:pl.rayman|<font style="color:#eee">Rayman Wiki</font>]];

*[[w:c:pl.rayman|<font style="color:#eee">Rayman Wiki</font>]];

Revision as of 17:28, September 3, 2015

Cześć!
Nazywam się Marchewka, jestem administratorem kilku polskich wiki. Dołączyłem do Wikii w 2011 roku. Od tamtej pory poszerzam konpendia na interesujące mnie tematy. Lubię grać i oglądać filmy. Miałem też wywiad na Centrum Społeczności, a Rayman Wiki została raz wikią miesiąca. Jeśli mogę ci z czymś pomóc, to pisz.

Administrowane przeze mnie wikie

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.