FANDOM

m (zbyt oczo…ne)

(8 intermediate revisions by 2 users not shown)
Line 1: Line 1:
__NOEDITSECTION__ __NOTOC__
+
__NOTOC__ __NOEDITSECTION__
<div style="padding: 40px; text-shadow: 0 1px rgba(0,0,0,0.9); -webkit-box-shadow: inset 2px 0px 30px 0px #3c3288; -moz-box-shadow: inset 2px 0px 30px 0px #3c3288; box-shadow: inset 2px 0px 30px 0px #3c3288; background: #261941; color: white; font-size: 110%; font-family: 'Segoe UI', Trebuchet MS, sans-serif"><big><big>Cześć!</big></big><br />Nazywam się Marchewka, jestem administratorem kilku polskich wiki. Dołączyłem do Wikii w 2011 roku. Od tamtej pory poszerzam konpendia na interesujące mnie tematy. Lubię grać i oglądać filmy. Miałem też wywiad na Centrum Społeczności, a Rayman Wiki została raz wikią miesiąca. Jeśli mogę ci z czymś pomóc, to pisz.
+
{| style="background: linear-gradient(#2b2b2b, #383838, #2b2b2b); border: 4px solid #222; border-radius: 10px; color: #FFF; padding: 15px; width: 100%"
== Administrowane przeze mnie wikie ==
+
|
*[[w:c:pl.rayman|<font style="color:#eee">Rayman Wiki</font>]];
+
<font style="font-variant: small-caps"><big><big>O mnie</big></big></font>
*[[w:c:pl.nfs|<font style="color:#eee">Need for Speed Wiki</font>]];
+
*[[w:c:pl.kingdomhearts|<font style="color:#eee">Kingdom Hearts Wiki</font>]];
+
Witam, jestem administratorem kilku projektów. Na portal Wikia dołączyłem w 2011 roku. Interesuję się tu głównie grami i serialami.
*[[w:c:pl.breakingbad|<font style="color:#eee">Breaking Bad Wiki</font>]].
+
</div>
+
Mam trochę umiejętności w zakresie MediaWiki i CSS-u, więc zawsze spróbuję ci pomóc. Jestem także projektantem, więc zwykle powołam do życia jakąś grafikę lub stronę główną.
  +
  +
{| class="table" style="padding-left: 10px; width: 80%; text-align: center; font-size: 96%"
  +
|-
  +
!<font color="#66c0f4">Steam</font>
  +
!<font color="#0077ee">Uplay</font>
  +
!<font color="#F05A22">Origin</font>
  +
!<font color="#00B1E8">PSN</font>
  +
!<font color="#107C10">Xbox Live</font>
  +
!<font color="#d4212a">YouTube</font>
  +
|-
  +
|''Octavius''
  +
|''Octavius2k''
  +
|''Octavius2k''
  +
|''Octavius2k''
  +
|''Octavius2k1''
  +
|''Octavius''
  +
|}
  +
|}
  +
<noinclude>[[Category:Templates|{{PAGENAME}}]]</noinclude>

Latest revision as of 18:56, August 30, 2017

O mnie

Witam, jestem administratorem kilku projektów. Na portal Wikia dołączyłem w 2011 roku. Interesuję się tu głównie grami i serialami.

Mam trochę umiejętności w zakresie MediaWiki i CSS-u, więc zawsze spróbuję ci pomóc. Jestem także projektantem, więc zwykle powołam do życia jakąś grafikę lub stronę główną.

Steam Uplay Origin PSN Xbox Live YouTube
Octavius Octavius2k Octavius2k Octavius2k Octavius2k1 Octavius
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.