Community Central

As 2021 draws to a close, let's look back at a very busy year for Fandom and our wiki communities, complete with Editors of the Year! Here is This Year at Fandom!

READ MORE

Community Central
Advertisement

Squadron Ekibi[]

Anti, Fandom Squadron'un bir Rus üyesidir. Nisan 2015'te Fandom'a katıldı. Anti, oyunların ve daha önce kitapların büyük bir hayranıydı. En sevdiği görev, esas olarak belirli bir vikide maddeler yazmak ve düzenlemektir. İkincil görev zaten wiki ve şablonlarının tasarımıdır ve üçüncü görev zaten HTML, CSS, JS olacaktır.
100#.png
BooBooLyon
BooBooLyon Eylül 2019'dan beri Fandom'da, Wiki on Starz Power'ın kurucusu ve ayrıca diğer birçok vikiye, özellikle de MCU'ya katkıda bulunuyor. Onu vikinizde görürseniz, şu anda söz konusu diziyi/filmi izliyor demektir. Hâlâ platformu kullanmayı öğreniyor, bu yüzden birkaç hata yaparsa onu suçlamayın…
100#.png
CoralBat1714
CoralBat1714 Ağustos 2020'den beri Fandom'da ve aynı anda birkaç wiki yapıyor. Fransızca konuşulan Wiki Stranger Things'de hizmetlidir ve Fransızca konuşulan vikilerde biraz her yerdedir.
Mapmaker Lich veya kısaca Lich. Kayıt tarihi: Eylül 2017, ilk düzenleme: Kasım 2017, aktif düzenlemenin başlangıcı: Şubat 2018, 2018/19 kışından bu yana RU Squadron'da. İlk oyun: Heroes of Might ve Magic IV: The Gathering Storm (favori harita: Three Queens (hata için üzgünüm - doğrudan Rusça versiyondan çevrildi - Lich)) Ana beceriler: maddeleri düzenleme ve oluşturma, tartışma ve fikir üretme. CSS'ye çok güvenmeden ve JS'ye güvenmeden basit tasarımlar oluşturabilir (bu konuda 0 bilgisi olduğu için) Gerektiğinde oldukça iyi İngilizce konuşabilir.
Mopsgamer bir Rus Squadron üyesidir.
100#.png
MyManga
MyManga bir Fransız Squadron üyesidir. Mart 2021'den beri fandom kullanıcısı, Fransızca My Hero Academia Viki'deki sayfaları düzenlemeye başladı ve dört ay sonra da hizmetli oldu. Manga ve bunlara dayalı video oyunlarının hayranı.
Pedyjczyk var olur.
Esteban, Fandom'da Fransız bir yazardır. Platforma Eylül 2019'da ve Squadron'a Nisan 2020'de katıldı. Kitaplarla ilgili bazı vikilerde yönetici, esas olarak şablonlar ve CSS konusunda uzmanlaşmıştır.


Advertisement