FANDOM

-33.gif
Zostaw wiadomość na mojej tablicy, jeśli potrzebujesz pomocy, bądź powiadom mnie
na Discordzie.
A FANDOM user
  Loading editor
 • Dlaczego kononopedia została zamknięta?

    Loading editor
  Nanaki
  Nanaki closed this thread because:
  19:25, June 5, 2019
 • Chcę usunąć wiki o nazwie bonnieplanet.fandom.com/pl Ponieważ boję się że mnie ktoś oskarży o kopie innej wiki na ten temat.

    Loading editor
  Vuh
  Vuh closed this thread because:
  Wiki została zamknięta
  16:19, April 14, 2019
 • Witam. Jestem Mightmatt, aktualny administrator Polandball Wiki oraz założyciel Grumpypedii , wikii o dość znanej aplikacji pt. ,,Do Not Disturb!". Jako że przed Polandball Wiki nigdy nie byłem adminem, chcę zapytać jak włączać odznaki.

  Szperałem już na ten temat, ale nie mogę nic zrozumieć. Odznaki chcę włączyć żeby przyciągnąć na Grumpypedię więcej ludzi, bo naprawdę się nad nią staram.

  Pozdrawiam,

  Mightmatt.

    Loading editor
 • Spokojnie, nie pali się ;) I tak jestem wdzięczny, że podjąłeś się tego żmudnego zadania ;) Scott'y (talk) 16:35, August 20, 2015 (UTC)

    Loading editor
  • I jak tam idzie praca? Minęło półtora miesiąca, a ty się nie odzywasz :D Scott'y (talk) 13:58, October 13, 2015 (UTC)

     Loading editor
  • Vuh

   Cięzko idzie utknąłem na jednej tabeli i szukam jakiegoś rozsądnego rozwiązania. W sumie nie myślałem, że praca nadtym zajmie mi aż tyle czasu. W każdym razie nadal nad tym pracuje :)

     Loading editor
  • A FANDOM user
     Loading editor
 • Hej, piszę jako administrator Warszawikii, głównym problemem (z którym nie mam czasu się zająć) jest strona główna, a właściwie jej wygląd w przeglądarce. Wiem, że w górnym prawym rogu wyświetla się reklama, ale nie potrafię dobrze ustawić głównego szablonu ("Witamy w Warszawikii") w ten sposób, aby szablony "Aktualności" i "Czy wiesz, że" znajdowały się zaraz poniżej reklamy, bez dużej białej plamy. Jak można byłoby sobie z tym poradzić?

    Loading editor
  • Vuh

   Aby szablony dostosowywały się do reklamy po prawej stronie należałoby użyć tagów <mainpage-leftcolumn-start>, <mainpage-rightcolumn-start> oraz <mainpage-endcolumn>, które powiększyłyby lewy szablon "Aktualności" oraz zmniejszyły prawy "Czy wiesz, że", a także dostosowały się do reklamy. Dodałem poprawkę do strony głównej, jeśli jednak chciałbyś, aby jakoś inaczej wyglądała lub masz jakieś inne pytania daj znać! :)

     Loading editor
  • Nie do końca to miałem na myśli. Przywróciłem teraz wersję bez szablonu "Wstęp" i chciałbym tak zrobić, aby "Aktualności" i "Czy wiesz że" wyświetlały się już za reklamą, na całej szerokości strony, ale żeby obie kolumny miały podobną szerokość. Spróbuję coś jeszcze sam pokombinować.

     Loading editor
  • Vuh

   Jeżeli chciałeś, aby obydwie kolumny miały taką samą szerokość trzeba było mówić :P Zrobione, teraz szablon Ogłoszenie jest po lewej stronie, zaś reszta szablonów jest pod reklamą. Jeśli jednak nadal nie o to chodziło daj znać! :)

     Loading editor
  • A FANDOM user
     Loading editor
 • Witam. Należę do Assassin's Creed Wiki. Jest tam taka odznaka Spotykasz wuja Mario. Chodzi w niej o to, by zrobić 10 edycji na przestrzeni Postacie. Takowych edycji mam wiele więcej, a jednak licznik uparcie zaciął się i pokazuje 9/10 edycji. Pytałem się o to biurokraty i administratora tej wikii, użytkownika Kubar906, a on powiedział, by zgłosić się do jakiegoś z helperów, więc oto jestem.

    Loading editor
  • Vuh

   Licznik odznak się nie zaciął, problemem są artykuły. Odznaka ta jest za edycje w artykułach posiadających kategorie "Postacie". Jednak artykułów spełniających te kryteria jest tylko 15 na Assassin's Creed Wiki - Strony w kategorii „Postacie”.

     Loading editor
  • A FANDOM user
     Loading editor
Give Kudos to this message
You've given this message Kudos!
See who gave Kudos to this message
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.