Topluluk Merkezi

Kasım ayı sona erdi ve ritüellere uyulması gerekiyor. Bu Ay Fandom'da göz atın!

READ MORE

Topluluk Merkezi
k
k
1. satır: 1. satır:
  +
<onlyinclude>
<onlyinclude>*[[Yardım:İçerikler]] adresindeki diğer yardım sayfalarına göz atın ve arama yapın{{#if:{{{dahafazlayardım|}}}|
+
* [[Yardım:İçerikler]] sayfasındaki diğer yardım sayfalarına göz atın ve arama yapın{{#if:{{{dahafazlayardım|}}}|

**{{{dahafazlayardım|}}}}}

**{{{dahafazlayardım|}}}}}
*Daha fazla yardım ve destek için [[Yardım:Fandom Topluluk Merkezi|Fandom Topluluk Merkezi]]'ne bakın.
+
* Daha fazla yardım ve destek için [[Yardım:Fandom Topluluk Merkezi|Fandom Topluluk Merkezi]] sayfasına bakın.
*Bu makaledeki hataların veya net olmayan adımların nasıl bildirileceğini öğrenmek için [[Yardım:Fandom'a iletişim|Fandom ile İletişim]] konusunu kontrol edin.
+
* Bu makaledeki hataların veya net olmayan adımların nasıl bildirileceğini öğrenmek için [[Yardım:Fandom'a iletişim|Fandom'a iletişim]] sayfasına kontrol edin.</onlyinclude>
*[[w:Fandom Üniversitesi|Fandom Üniversitesi]]'de (İngilizce) nasıl kullanacağınızı öğrenin.</onlyinclude>

:''Buradan ve aşağıdan çevrilmeyecek.''

:''Buradan ve aşağıdan çevrilmeyecek.''
10. satır: 10. satır:

*Şablon, sayfaya tam bir bölüm eklediğinden en iyi "tasarım" olarak sınıflandırılır. Bu şekilde sınıflandırılmışsa Merkür'de görünecektir, oysa "Navigasyon" veya "Navbox" türünü vermek onu mobil kullanıcılar için ortadan kaldıracaktır.

*Şablon, sayfaya tam bir bölüm eklediğinden en iyi "tasarım" olarak sınıflandırılır. Bu şekilde sınıflandırılmışsa Merkür'de görünecektir, oysa "Navigasyon" veya "Navbox" türünü vermek onu mobil kullanıcılar için ortadan kaldıracaktır.

;Parametreler

;Parametreler
*<code>dahafazlayardım =</code> ''İsteğe bağlı'' "Göz at ve ara ..." altındaki bir madde işareti için içerik
+
*<code>dahafazlayardım=</code> ''İsteğe bağlı'' "Göz at ve ara ..." altındaki bir madde işareti için içerik

[[Kategori:Şablonlar]]

[[Kategori:Şablonlar]]
17. satır: 17. satır:

[[en:Template:Help and feedback section]]

[[en:Template:Help and feedback section]]

[[fi:Malline:Ohje ja palaute]]

[[fi:Malline:Ohje ja palaute]]
  +
[[fr:Modèle:Plus d'aide]]

[[it:Template:Sezione aiuto e feedback]]

[[it:Template:Sezione aiuto e feedback]]

[[ja:Template:Help and feedback section]]

[[ja:Template:Help and feedback section]]

07.26, 12 Eylül 2020 tarihindeki hâli

• Yardım:İçerikler sayfasındaki diğer yardım sayfalarına göz atın ve arama yapın
  • Daha fazla yardım ve destek için Fandom Topluluk Merkezi sayfasına bakın.
  • Bu makaledeki hataların veya net olmayan adımların nasıl bildirileceğini öğrenmek için Fandom'a iletişim sayfasına kontrol edin.
Buradan ve aşağıdan çevrilmeyecek.
Şablon sınıflandırması
  • Şablon, sayfaya tam bir bölüm eklediğinden en iyi "tasarım" olarak sınıflandırılır. Bu şekilde sınıflandırılmışsa Merkür'de görünecektir, oysa "Navigasyon" veya "Navbox" türünü vermek onu mobil kullanıcılar için ortadan kaldıracaktır.
Parametreler
  • dahafazlayardım= İsteğe bağlı "Göz at ve ara ..." altındaki bir madde işareti için içerik